Výzkum a vývoj v oblasti doplňků stravy

Naše společnost se dlouhodobě zabývá výzkumem a vývojem v oblasti doplňků stravy. V současné době realizujeme následující projekty, které jsou spolufinancovány z prostředků TA ČR (www.tacr.cz).

Projekt č. TH02010762 - Suplementy pro pozitivní ovlivnění lidského mikrobiomu. Cílem projektu je vyzkoumat a vyvinout unikátní suplementy ve formě kapslí či granulátu obsahující monoglyceridy, které budou pozitivně ovlivňovat lidský mikrobiom. Na projektu spolupracujeme s Výzkumným ústavem organických syntéz a.s. a Univerzitou Pardubice.

Projekt č. TH03010158 - Triterpeny s cíleným účinkem v trávicím traktu. Cílem projektu je vyzkoumat a vyvinout unikátní suplementy ve vhodné lékové formě obsahující triterpeny izolované z přírodních zdrojů, které budou pozitivně ovlivňovat zdravotní stav obyvatelstva. Triterpeny vykazují celou řadu významných farmakologických aktivit, jako jsou protinádorová, protizánětlivá, antivirová a antioxidační aktivita s možnými aplikacemi zejména v oblasti metabolických chorob, poruch intermediárních mediátorů a jejich prekurzorů. Na projektu spolupracujeme s Fakultní nemocnicí Hradec Králové a Výzkumným ústavem organických syntéz a.s.

zpět na seznam novinek

Kontaktujte nás.